KURUMSAL

1- EKOGLOBAL İSG Hakkında

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Hizmetlerinde  önemli bir alternatif olan EkoGlobal İSG

İş sağlığı ve güvenliği alanında enerji ve hizmet sektöründe kurumsal firmalara hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.

EKOGOBAL İSG Ankara ilinden sonra  aynı zamanda alanında uzman kadrosuyla Antalya ve Adana’da bulunan şubeleriyle toplam 21 ilde hizmet vermektedir.

EKOGOBAL OSGB (Ortak sağlık ve Güvenlik Birimi) olarak, Tüm Türkiye’ye İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti Sunmaktadır. EKOGOBAL OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği alanında da sektörün lider firması olarak bu iş kolunda da Türkiye’nin en önemli firmalarıyla çalışmaktadır.

 

2- Politikamız

EKOGOBAL İSG VE ÇEVRE HİZMETLERİ olarak; danışmanlık hizmetleri sunan firmamızda, ÇEVRE ve İSG ile ilgili yasa ve mevzuatlara riayet ederek, Entegre Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek, çevre ve insan sağlığına duyarlı ve çevresel kirlenmenin, yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesine dair gerekli tedbirleri alıp, göze çarpıcı, yüksek kalitede hizmet üretmek ve hizmet sürekliliğini ve güvenilirliğini garanti etmek.

Kaliteli ve sağlıklı hizmetin verilmesi için dürüst, disiplinli, saygılı, iş hakimiyetini sağlayan, iyi ahlaklı ve sürekli eğitim alan personel çalıştırmak, bu çalışmalarımız sırasında çevreyi, çalışan sağlığını korumak ve sistemimizde sürekli iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirmek firmamızın Politikasıdır.